KURUMSAL

HAKKIMIZDA

MÜŞTERİ ODAKLILIK;
TEKNORM PLASTİK üretimden satış sonrası hizmete kadar her aşamada müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı temel amaç edinmiştir.

KALİTE ODAKLILIK;
TEKNORM PLASTİK son teknolojiye sahip makina parkurunda, kaliteli hammaddeler kullanarak ve uzman kadrosuyla toplam kalite ve sıfır hata prensibi ile üretimini gerçekleştirmektedir.

YENİLİK;
TEKNORM PLASTİK değişen ve gelişen piyasa taleplerini yakından takip ederek ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmaktadır.

HIZLI TESLİMAT-KALİTELİ SERVİS;
1500 kg/saat üretim hızımızla, gelen siparişlerin en hızlı şekilde üretimini gerçekleştirip siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

ÇEVRE DUYARLILIĞI;
Üretim aşamasında ortaya çıkan atıkların geri dönüşümünü sağlayarak çevre temizliğine ve insan sağlığına önem verilmektedir. TEKNORM PLASTİK olarak, bütün ilişkilerimizde dürüst ve şeffaf bir yönetim anlayışı esas alınmıştır. Bu doğrultuda bizim önceliklerimizi müşterilerimizin öncelikleri belirlemektedir. Müşterilerimiz

TEKNORM PLASTİK ‘in kalitesinden ve fiyat avantajından yararlanmakta ve kendi pazarlarında rekabet gücü elde etmektedirler.

Sonuç olarak TEKNORM PLASTİK, güvenilirliğinden hiçbir zaman taviz vermeden yoluna devam edecek , kalite ile özdeşleşen markasıyla müşterilerine her zaman en iyiyi sunacaktır.